Design bed linen

Meie kangad

Oma voodipesude kangana kasutame 100% puuvillasatiini ehk satääni. Satään sobib meie toodetele suurepäraselt, sest on siidise pealispinnaga, mõnus, pehme ja hästi hooldatav. Arvatakse, et voodipesu materjalina on satään üks parimaid.

Satään ei ole sama, kui satiin. Mõlemad on valmistatud satiinkoes – neli kanganiiti läheb pealt ja üks alt. Kuid satiinkangas on  valmistatud siidist, nailonist või polüestrist. Seevastu satään on alati 100% puuvillakangas. Mõlemal on üks ja sama omadus – pealt veidi läikivad ja tihedad, pahemalt poolt läiketa. See omadus aitab tekil ja padjal püsida tekikoti ja padjapüüri sees.

Kuna nii suured kui väikesed inimesed higistavad magamise ajal, siis on voodipesuks eriti sobilikud need kangad, mis on „hästi hingavad“. Satään on üks neist. Mõnus ja tõesti hästi hingav.

Meie kangad on algselt valminud Itaalias, Poolas ja Pakistanis. Poola kangatehas asub Lodzi piirkonnas, mis on aastasadu olnud Poola kangatööstuse traditsiooniliseks piirkonnaks. Kangas, mille lõpptulemusena saame trükituna Itaaliast, valmib algselt Pakistanis. Sealt saabub toorkangas ilma töötlemata Itaaliasse ning läbib seal kogu edasise protsessi – kanga ettevalmistamise trükiks, digitrüki ja viimistluse.

Veidi meie voodipesu hooldusest. Satäänkangas on vähekortsuv, kuid seda võib tahtmise korral ka triikida puuvillasele kangale mõeldud temperatuuril. Ka talub ta väga hästi pesemist 60 – kraadises vees.

Meie kangad on oma pildid ja mustrid peale saanud digitrükis. Digitrükki teeme nii Poolas kui Itaalias, olenevalt toote suurusest. Meie voodipesu digitrükk, mis on alguse saanud andekate disainerite loomingust, on lõpptulemusena väga ilus, peab vastu paljudele pesemis- ja triikimiskordadele ning säilib kaua sama kaunina, kui ostes.